szkoła podstawowa Warszawa

Matematyczne Zoo w klasie III

MATEMATYCZNE ZOO W KLASIE 3 – edukacyjna zabawa do potęgi n-tej!!!!

Strona matzoo.pl jest lubiana przez uczniów i chętnie wykorzystywana zarówno przy poznawaniu nowego materiału jak i utrwalaniu znanego. Wykonywanie ćwiczeń i otrzymywanie natychmiastowej informacji zwrotnej o poprawności ich wykonania bardzo pomaga w opanowaniu podstawowych umiejętności z zakresu matematyki. W kolorowy, ciekawy i zachęcający sposób zaprasza uczniów do pracy na portalu. Dzieci z klasy 3 pracując z Matematycznym Zoo z zainteresowaniem mogły już po raz kolejny sprawdzić poziom swojej wiedzy matematycznej. Wszystkie zagadnienia znajdujące się na tej stronie realizujemy na lekcjach matematyki. Rozwiązywanie zadań z Matematycznym Zoo stanowi także doskonałą powtórkę przed sprawdzianem.


 

MENTIS Language Centre

MENTIS Akademia Pamięci

ok.gif
kid.jpg
cambridge.gif

Praca w Mentis