szkoła podstawowa Warszawa
Trzecioteścik 2012/2013

"Trzecioteścikiem" nazywany jest test kompetencyjny, pisany na zakończenie nauki w III klasie szkoły podstawowej. Ma on pokazać umiejętności językowe i matematyczne uczniów. Jego wyniki za 3 lata zostaną porównane z tymi, które ci sami uczniowie osiągną podczas ogólnopolskiego sprawdzianu szóstoklasistów.

Trzecioteścik odbył się w naszej szkole 14 marca 2013 r w czwartek. Tego dnia spotkaliśmy się punktulanie o 8.30, aby chwilę porozmawiać, zrelaksować się i zapoznać z przyniesionymi przez dzieci „pluszakami na szczęście”

Ok. godziny 9.00 kosztując pyszną czekoladę z magnezem, obejrzeliśmy przygotowany nam przez OPERON film terapeutyczny, w którym w głównej roli wystąpił Bratek. Bratek pomógł dzieciom spokojnie i bez stresu rozpocząć pisanie testu. Nakleiliśmy więc naklejki z Bratkiem na nasze testy i ruszyliśmy do pracy…
Test nie okazał się zbyt trudny dla naszych dzieci, ale na wyniki jeszcze chwilkę poczekamy…  Oczywiście, wierzymy, że poszło im świetnie. 

MENTIS Language Centre

MENTIS Akademia Pamięci

ok.gif
kid.jpg
cambridge.gif

Praca w Mentis