szkoła podstawowa Warszawa
Olimpusek

SUKCESY NASZYCH DZIECI

Proces uczenia jest nieodłącznie połączony z cyklicznym sprawdzaniem wiedzy, a przy tym nabywaniem umiejętności radzenia sobie ze stresem, z porażką.

Jesteśmy niezwykle dumni ze wszystkich naszych uczniów, którzy odważnie podeszli do pierwszej w swoim życiu ogólnopolskiej olimpiady zarówno z języka polskiego, jak i z języka angielskiego.

Wśród naszych dzieci  znalazły się 4 osoby, które zajęły pierwsze miejsce oraz otrzymały grawerowany dyplom laureata i nagrodę książkową, a były to:

· Blanka B. z klasy pierwszej, zajęła pierwsze miejsce w Olimpusku z języka angielskiego!

·   Basia B. z klasy pierwszej, zajęła pierwsze miejsce w Olimpusku z języka polskiego!

·  Gabrysia B. z klasy drugiej, zajęła pierwsze miejsce w Olimpusku z języka angielskiego!

·  Karolinka G. z klasy trzeciej, zajęła pierwsze miejsce w Olimpusku z języka angielskiego!

Ponadto, dwie osoby zajęły trzecie miejsce oraz otrzymały dyplom laureata i nagrodę książkową, a były to:

·   Asia B. zajęła trzecie miejsce w Olimpusku z języka angielskiego!

·  Dianka D. zajęła trzecie miejsce w Olimpusku z języka angielskiego!

Wszystkim naszym dzieciom serdecznie gratulujemy odwagi oraz wytrwałości. Cieszy nas, że możemy przyczynić się do tak świetnego startu w przyszłość!

MENTIS Akademia Pamięci

MENTIS Language Centre