szkoła podstawowa Warszawa
"Kot czy pies przyjacielem człowieka"


MIĘDZYSZKOLNY KONKURS PLASTYCZNY

"KOT CZY PIES PRZYJACIELEM CZŁOWIEKA"

 

Niezwykle miło nam poinformować o wynikach w Międzyszkolnym Konkursie Plastycznym dla klas IV – V i gimnazjum. Prace można było wykonać w dowolnej technice i dlatego uczniowie przygotowali bardzo różnorodne propozycje. Sporu nie udało się rozstrzygnąć, psy i koty pojawiały się równie często, a czasem obok siebie ramię w ramię, jako równorzędni przyjaciele. Najlepsze prace zostały nagrodzone, dzieciom wręczono nagrody i dyplomy, a na szkolnym korytarzu zawisła wystawa przedstawiająca konkursowe prace. Zapraszamy do oglądania ekspozycji i serdecznie gratulujemy zwycięzcom.

 

I miejsce

STANISŁAW Ł.

kl. IV (Mentis Słodka)

II miejsce

DIANA D.

kl. IV (Mentis Słodka)

III miejsce ex equo

GABRIELA S.

kl. IV (Mentis Słodka)

JOANNA B.

kl. IV (Mentis Słodka)


 

MENTIS Language Centre

MENTIS Akademia Pamięci

ok.gif
kid.jpg
cambridge.gif

Praca w Mentis